Kontakta oss

Vi sitter centralt på Sveavägen 100, kom förbi på en fika så berättar vi mer om hur vi jobbar!

Erik Björnfot
Projektledare taltidningar och talböcker
08-615 66 71
erik.bjornfot@irismedia.se

Ola Håkansson
Ljudtekniker/Distribution
08–615 66 61
ola.hakansson@irismedia.se

Magnus Johansson
Producent syntolkningar och ljudguider
08-615 66 63
magnus.johansson@irismedia.se

Jens Andersson
Distribution
072-587 86 74
distribution@irismedia.se

Peter Gropman
Reporter/producent radio och podd
0761 88 00 21
peter.gropman@irismedia.se

Sophie Heine
Producent taltidningar
073-666 98 72
sophie.heine@irismedia.se

Lena Berglund
Producent taltidningar och talböcker
070-586 21 38
lena.berglund@irismedia.se

Matilda Kihlberg
Reporter/redaktör taltidningar och podd
08-615 66 66
matilda.kihlberg@irismedia.se

Anders Olsén
Ljudtekniker och reporter/producent taltidning och podd
073-782 22 69
anders.olsen@irismedia.se